Tekstilės žirgams gamyba

Paskatinti ketvirčio amžiaus patirties, sukauptos miegamojo tekstilės pramonėje ir gamyboje, nuo 2016 m. mes pradėjome naują žirgininkystės produkcijos liniją. Sėkminga gamybinė veikla ir nuolatinis progresas byloja, jog Comco yra inovatyvi bei patikima įmonė, lyderiaujanti rinkoje savo universalumu.

Kompanija įkurta 1993 m. Šiauliuose. Ji priklauso įmonių grupei “AB Neaustinių medžiagų fabrikas” (NMF), kuri jungia daugiau nei 20 Šiauliuose veikiančių gamybinių įmonių. Skirdami ypatingą dėmesį gaminių kokybei, gamybos procesams mes nuolat atnaujiname techninę ir gamybinę įrangą; kruopščiai atrenkame medžiagų ir žaliavų tiekėjus. Todėl mūsų produktai yra vertinami dėl nepriekaištingos kokybės ir ilgaamžiškumo.

Išsiskiriame tuo, jog galime gaminti produkciją mažais kiekiais. Visada išlaikome aukštus kokybės standartus, siūlome platų paslaugų pasirinkimą. Galime užtikrinti sklandžias logistines operacijas, taigi Jūsų užsakymas visada pasieks Jus laiku.

Norime pabrėžti, kad Comco naudoja tik tas žaliavas, kurios patvirtintos tarptautiniu Oeko-Tex Standart 100 sertifikatu. Taip pat galime gaminti individualius pavyzdžius, parodų ekspozicijoms ir testuojamiems (eksperimentiniams) produktams. Siūlome platų daigstymo raštų pasirinkimą bei itin aukštos kokybės siuvimo ir siuvinėjimo paslaugas.

Mūsų siūlomi gaminių užpildai:

  • natūralūs: bambuko pluoštas, šilkas, plaunama avių vilna, kupranugarių vilna, medvilnė, linas, Tencel pluoštas;
  • sintetiniai: tuščiaviduris silikonizuotas poliestrio pluoštas, porlonas, Memory viskoelastas, poliesterio pluošto kamuoliukai.

Comco siūlo ne tik kokybiškus ir išskirtinius personalizuotus gaminius bet ir užtikrina savo logistinių operacijų sklandumą. Taigi, Jūsų produktas visada pasieks Jus laiku.